Apie mus


Nusipirkti būstą – lengva užduotis. Kai pataria brokeris

Visi, kas pirko būstą už paskolą arba dar tik ruošiasi jį įsigyti suprato, kaip tokiais atvejais trūksta laiko ir žinių, nes abejonių prieš priimant svarbų sprendimą netrūksta. Ir tokiu atveju norėtųsi, kad šalia būtų žmogus, kuris galėtų atsakyti į visus klausimus. Toks yra. Tereikia jam paskambinti.

Tikra tiesa, kad nuo idėjos pirkti būstą iki jos įgyvendinimo gali praeiti metai ar net daugiau. Kur geriausiai prašyti paskolos, kuris variantas tinkamiausias, kurios sąlygos geriausios, ar vieta tinkama, ar investicija gera? Klausimų – milijonas. Juk būstas – ne duona, ne kasdien perki.

Pradėjus tuo domėtis supranti, kad informacijos ne tik netrūksta, jos yra per daug, todėl pasiūlymų džiunglėse lengva pamesti kelią ir pasiklysti. Visi tik ir skelbia, jog siūlo geriausias sąlygas, tačiau specifinių žinių neturintys žmonės net ir sugaišę begalę laiko neretai priima ne patį geriausią sprendimą, o kai tai supranta, jau būna vėlu – sutartys su įsipareigojimais jau pasirašytos.

Pasidomėjus, kas jiems patarė priimti vienokį ar kitokį sprendimą, dažnas atsakys, jog rėmėsi draugo, giminaičio ar „pažįstamo“ patirtimi.

Ne pats protingiausias poelgis priimant tokį svarbų sprendimą. Juolab, kad situacija nekilnojamo turto rinkoje keičiasi kasdien, todėl bankas, siūlęs žemiausias palūkanas prieš pusmetį, rytoj už skolinimą gali nuplėšti daugiausiai.

Reikia įsidėmėti, kad vienodos taisyklės visiems sandėriams nėra – kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl patyręs ir rinkos pulsą jaučiantis šios srities specialistas visada bus naudingesnis. Tai jau kurį laiką įrodo Klaipėdoje ir regione sparčiai plintančios finansinio brokeriavimo paslaugos.

Šie nekilnojamo turto rinkoje kaip žuvys vandenyje nardantys specialistai tarsi sekliai surenka visą su būsto pirkimu susijusią informaciją ir atrenka geriausius finansinių įstaigų pasiūlymus. Jeigu ir geriausi kliento netenkina, tuo viskas nesibaigia – brokeriai gali net derėtis dėl sutarties sąlygų ir kai kuriais atvejais jiems pavyksta pakeisti tam tikrus punktus ar net sumažinti palūkanas.

Beje, brokerio veikla neapsiriboja vien tik konsultacijomis dėl nekilnojamojo turto pirkimo, šis finansų specialistas patars renkantis papildomas paslaugas, tokias kaip turto ar gyvybės draudimas ar netgi tai, kurią kredito kortelę išsirinkti iš visų siūlomų.

Konsultacijas visais be išimties būsto įsigijimo klausimais teikiantys finansiniai brokeriai pastebi, kad žmonės šiandien pinigus uždirba įvairiai: dirba užsienyje, pagal verslo liudijimus, tačiau tokiais atvejais paskolų teikėjai irgi kelia skirtingas sąlygos, tad specifinių žinių neturinčiam žmogui susigaudyti tampa dar sunkiau.

O dar laikas spaudžia… Taip sutartyse ir nepastebimos sąlygos „mažomis raidėmis“ arba „žvaigždutės“, reiškiančios, kad ne toks ir geras tas pasiūlymas. Tokia pamoka, kaip taisyklė, brangiai kainuoja.

Nenori permokėti – palik darbą profesionalui. Paskambink brokeriui, kainuos mažiau.

Tel.: +370 687 33846

Tel.: +370 69321663

info@edilisa.lt

www.edilisa.lt

 

Rašyti atsiliepimą:

Privalomas laukas

Atsiliepimai:

Z

Tampam vos ne nuolatiniais kleintais - tai rodo pasitikėjimo laipsnį. Didelis ačiū už kvalifikuotą pagalbą

Algirdas

Ačiū už gerą darbą

Kadangi esu fotografas sau būsto ieškojau pačiu netinkamiausiu metu sezono pabaigoje. Edita labai išgelbėjo tiek su paieškomis tiek ir su bankinėmis procedūromis. Greitas operatyvus darbas. Likau labai patenkintas, bei visada rekomenduoju Edita savo draugams ieškantiems gyvenamojo ploto.

Karolis Buta

Ačiū

Seniai mėginau rasti būdą, kaip atpiginti kreditą. Su Editos pagalba tai tapo realybe daug greičiau ir lengviau, nei tikėjausi. Ačiū nuo mūsų šeimos :)

Algirdas Z.

Padėka

Dėkoju Editai Liškuvienei už malonų bendradarbiavimą, operatyvumą ir profesionaliai atliktą darbą perkant nekilnojamą turtą. Malonu bendradarbiauti su tikru savo srities ekspertu! Ačiū:)

S.Blaževičienė

Ačiū

Labai džiugu,kad yra nuoširdžių ir kartu profesionalių savo darbą išmanančių darbuotojų. Tai Edita Ličkuvienė. Ačiū jai.

Nijole Ovsiukiene

sąžiningumas

labai ačiū už atliktą operatyvų, sąžiningą, profesionalų darbą. siūliau ir siūlysiu Ponios Editos paslaugas visiems,kam reikės. ačiū ir sėkmės

Laura kasinskaite

Operatyvumas

Ačiū už operatyvų ir profesionalų bendradarbiavimą! Mūsų šeima pardavinėjo ir pirko NT kitame mieste. Editai buvo patikėtas visas procesas nuo A iki Z. Likome labai patenkinti ir dėkojame už jos atsakingumą bei profesionalumą.

Salvija R.

Profesionalumas

Ačiū nuo mūsų šeimos Editai už profesionalumą, malonų ir kokybišką bendradarbiavimą, bei rezultatą, kurio dėka jau baiginėjame statyti savo svajonių namą. Sėkmės darbuose!

Tomas A.